Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
piątek, 29 czerwca 2018, 11:26

Piotr Zasada odchodzi z Motoru Lublin

Piotr Zasada podczas jednego z meczów Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Dotychczasowy trener Motoru Lublin, Piotr Zasada, nie poprowadzi naszego zespołu w kolejnych rozgrywkach. Szkoleniowiec odejdzie z klubu wraz z wygaśnięciem ważnego do końca czerwca kontraktu.

Piotr Zasada rozpoczął pracę w Motorze na początku 2017 roku jako II trener pierwszej drużyny. Z czasem objął również stanowisko Trenera Koordynatora Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin. Udało mu się uporządkować kwestie związane z systemem szkolenia, tworząc struktury będące podstawą dzisiejszej pracy Akademii.

W połowie kwietnia 2018 roku Zasada został pierwszym szkoleniowcem żółto-biało-niebieskich, zastępując na tym stanowisku Marcina Sasala. Jako pierwszy trener poprowadził Motor w 12 spotkaniach ligowych (bilans meczów: 9 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki) uzyskując średnią 2,33 punktów na mecz. Za jego kadencji w seniorskim zespole żółto-biało-niebieskich z powodzeniem zadebiutowało aż 6 juniorów z klubowej Akademii.

Serdecznie dziękujemy Piotrowi Zasadzie za pracę i wkład w rozwój pierwszej drużyny Motoru Lublin oraz klubowej Akademii Piłkarskiej, równocześnie życząc samych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej!

Komentarze