wtorek, 3 lipca 2018, 14:45

Ramowy terminarz rundy jesiennej III ligi, grupy IV na sezon 2018/2019


Małopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił ramowy terminarz rundy jesiennej IV grupy III ligi w sezonie 2018/2019.

Motor Lublin rozpocznie rozgrywki domowym meczem z Orlętami Radzyń Podlaski (11-12 sierpnia). Już trzy dni później, w środę (15 sierpnia), Motorowcy pojadą do Świdnika na derbowe spotkanie z Avią. Jesień zakończymy zaś meczami z Wólczanką Wólka Pełkińska (dom, 10-11 listopada) oraz Wiślanami Jaśkowice (wyjazd, 17-18 listopada).

 
Kolejka 111-12 sierpnia
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

Kolejka 215 sierpnia
Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Czarni Połaniec

Kolejka 318-19 sierpnia
Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 425-26 sierpnia
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec – Hutnik Kraków

Kolejka 529 sierpnia
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 61-2 września
Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Motor Lublin
Czarni Połaniec – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa

Kolejka 78-9 września
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 815-16 września
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik

Kolejka 922-23 września
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Kolejka 1029-30 września
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

Kolejka 11 6-7 października
Motor Lublin – Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Soła Oświęcim

Kolejka 1213-14 października
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 1320-21 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce

Kolejka 1427-28 października
Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów

Kolejka 153-4 listopada
Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 1610-11 listopada
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

Kolejka 1717-18 listopada
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy

Tagi:
Komentarze