wtorek, 10 lipca 2018, 10:57

Ramowy terminarz rundy jesiennej i plan przygotowań juniorów starszych


Młodzieżowcy Motoru Lublin z drużyny U-18 we wtorek rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019. Podopieczni Tomasza Jasika w pierwszym spotkaniu ligowym zmierzą się u siebie z Legią Warszawa (4-5 sierpnia). Rundę jesienną zakończą zaś daleką wyprawą do Szczecina, gdzie czekać będzie miejscowa Pogoń (24-25 listopada). Formę meczową żółto-biało-niebiescy będą ćwiczyć w pięciu sparingach.


Plan przygotowań CLJ U-18 do sezonu 2018/2019:

  • 14 lipca, godz. 11.30 – Orion Niedrzwica Duża (stadion przy Al. Zygmuntowskich)
  • 21 lipca – Escola Varsovia (juniorzy starsi)
  • 25 lipca – Kłos Chełm
  • 28 lipca – Górnik II Łęczna
  • 28 lipca – Stal Stalowa Wola (juniorzy starsi)

Ramowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/2019 CLJ U-18:

Kolejka 14-5 sierpnia
Motor Lublin – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Elana Toruń
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Cracovia
Escola Varsovia Warszawa – Arka Gdynia
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Korona Kielce – GKS Bełchatów

Kolejka 211-12 sierpnia
Legia Warszawa – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Korona Kielce
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Cracovia – Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Elana Toruń – Lech Poznań
Motor Lublin – Pogoń Szczecin

Kolejka 318-19 sierpnia
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Lech Poznań – Motor Lublin
Wisła Kraków – Elana Toruń
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa – Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Cracovia
Korona Kielce – Arka Gdynia
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów

Kolejka 425-26 sierpnia
Legia Warszawa – Ruch Chorzów
Arka Gdynia – GKS Bełchatów
Cracovia – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Escola Varsovia Warszawa
Elana Toruń – Śląsk Wrocław
Motor Lublin – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Lech Poznań

Kolejka 51-2 września
Lech Poznań – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Motor Lublin
Escola Varsovia Warszawa – Elana Toruń
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów – Cracovia
Ruch Chorzów – Arka Gdynia

Kolejka 68-9 września
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Cracovia – Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Elana Toruń – Górnik Zabrze
Motor Lublin – Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – Wisła Kraków

Kolejka 715-16 września
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Motor Lublin
Korona Kielce – Elana Toruń
GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin
Arka Gdynia – Cracovia

Kolejka 822-23 września
Legia Warszawa – Cracovia
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów
Elana Toruń – GKS Bełchatów
Motor Lublin – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Kolejka 929-30 września
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa – Wisła Kraków
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów – Motor Lublin
Ruch Chorzów – Elana Toruń
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Cracovia – Zagłębie Lubin

Kolejka 106-7 października
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Elana Toruń – Arka Gdynia
Motor Lublin – Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów
Lech Poznań – Korona Kielce
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 1113-14 października
Escola Varsovia Warszawa – Legia Warszawa
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – Lech Poznań
Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
Arka Gdynia – Motor Lublin
Cracovia – Elana Toruń
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok

Kolejka 1220-21 października
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Elana Toruń – Zagłębie Lubin
Motor Lublin – Cracovia
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Lech Poznań – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa – Górnik Zabrze

Kolejka 1327-28 października
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Korona Kielce – Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Arka Gdynia – Lech Poznań
Cracovia – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Motor Lublin
Jagiellonia Białystok – Elana Toruń

Kolejka 143-4 listopada
Legia Warszawa – Elana Toruń
Motor Lublin – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Lech Poznań – Cracovia
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Escola Varsovia Warszawa – GKS Bełchatów
Górnik Zabrze – Korona Kielce

Kolejka 1510-11 listopada
Korona Kielce – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Cracovia – Wisła Kraków
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Elana Toruń – Motor Lublin

Kolejka 1617-18 listopada
Legia Warszawa – Motor Lublin
Elana Toruń – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Cracovia – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Escola Varsovia Warszawa
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
GKS Bełchatów – Korona Kielce

Kolejka 1724-25 listopada
GKS Bełchatów – Legia Warszawa
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa – Cracovia
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Elana Toruń
Pogoń Szczecin – Motor Lublin

Komentarze