Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 12 lipca 2018, 14:15

Biegnij by pomóc! Ruszyły zapisy do Lublin Business Run 2018


2 września po raz kolejny wystartuje największa charytatywna sztafeta w kraju – Poland Business Run 2018. Motor Lublin ponownie został partnerem imprezy, do której właśnie ruszyły zapisy. W tym roku pomagamy niepełnosprawnemu kibicowi Motoru z Bełżyc, Mariuszowi Zielińskiemu.

Pięcioosobowe drużyny w największych miastach Polski pobiegną, by pomóc kolejnym osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Lublin został gospodarzem biegu już po raz drugi – mieszkańcy województwa lubelskiego będą mieli okazję sprawdzić swoje siły w sportowej rywalizacji, a przy okazji wspomóc charytatywny cel. Właśnie ruszyły zapisy do Lublin Business Run.

Beneficjentem tegorocznej edycji Lublin Business Run 2018 jest Mariusz Zieliński z Bełżyc, któremu na skutek wypadku samochodowego w 2005 roku amputowano prawą nogę. Mariusz jest szczęśliwym mężem i ojcem czwórki dzieci, a od 2016 roku także zawodnikiem IKS Atak Elbląg – zespołu grającego w hokeja na sledgach i stanowiącego równocześnie reprezentację Polski. W dniu biegu Mariusz będzie obchodzić 40. urodziny.


W Poland Business Run angażują się tysiące osób – biegacze, wolontariusze, ambasadorzy i sponsorzy. Szczytny cel, promocja aktywnego stylu życia, a przy okazji integracja pracowników polskich firm sprawiły, że impreza wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych w wielu miastach. Jak co roku wezmą w niej udział drużyny składające się z pięciu zawodników, każdy ma do pokonania dystans ok. czterech km. Swój zespół wystawi oczywiście – podobnie jak przed rokiem – Motor Lublin.

Zapraszamy!

Na bieg można zapisać się na stronie internetowej:
https://polandbusinessrun.pl/member/pl/register/

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Lublin Business Run oraz w wydarzeniu na Facebooku:
http://www.polandbusinessrun.pl/pl/pbr/lublin
https://www.facebook.com/events/228374911052557/

Komentarze