Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 2 sierpnia 2018, 11:58

Cafe Teatralna w Klubie Biznesu Motoru Lublin


Nowym członkiem Klubu Biznesu Motoru Lublin została Cafe Teatralna. Mieszcząca się przy ul. Peowiaków 1 kawiarnia została Partnerem Biznesowym Motoru. Dziękujemy za zaufanie!

Dlaczego goście, którzy chociaż raz odwiedzili Cafe Teatralną pozostali jej stałymi klientami? Ponieważ przekonali się, że dzieli się z nimi tym, co ma najlepsze. Oferowane ceny nie odbiegają od cen lokalnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości serwowanych produktów.

W nowoczesnym wnętrzu Teatralnej Café można wypić kawę przy porannej prasie, zjeść śniadanie czy wypić lampkę francuskiego wina z przyjaciółmi przy desce serów i nienachalnej muzyce.

Przenieś się choć na chwilę na ulice Miasta Zakochanych i poczuj klimat francuskiej kawiarenki!Cafe Teatralna
Peowiaków 1
20-007 Lublin

Kontakt:
tel.: 796 804 445

https://www.facebook.com/teatralnacafe/
https://www.instagram.com/teatralnalublin/

Komentarze