czwartek, 2 sierpnia 2018, 13:08

Firma „Duńczyk” zostaje z Motorem Lublin!

Z przyjemnością informujemy, iż firma Przewóz Osób i Towarów Duńczyk przedłużyła umowę o współpracy z Motorem Lublin. „Duńczyk” jest Partnerem Strategicznym naszego Klubu.

Logotyp naszego Partnera Strategicznego widnieje na centralnym, głównym miejscu z przodu koszulki, w której żółto-biało-niebiescy rywalizują w meczach III ligi.

Przedłużenie sponsoringu jest kolejnym już wyrazem zaufania „Duńczyka” wobec Motoru. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od lipca 2015 roku. Firma przewozowa „Duńczyk” jest jednym z najstarszych stażem członków Klubu Biznesu Motoru Lublin.

Serdecznie dziękujemy Firmie Duńczyk za okazane wsparcie i zaufanie!

DSC_1675

Firma Duńczyk istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług transportowych. Firma posiada flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o to, by były w jak najlepszym stanie technicznym. Z tego też powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala być do dyspozycji klientów w każdej sytuacji i każdym miejscu. Firma działa na terenie całego kraju i nie ogranicza się tylko jedynie do naszego regionu. Duńczyk oferuje przewozy zagraniczne z całej Danii i niemal całej Polski, dowożąc Klientów zawsze na czas!

Przewóz Osób i Towarów „Duńczyk”
ul. Witolda Chodźki 39/24
20-093 Lublin

Lublin: tel. +48 513 669 286, +48 733 669 286

Kopenhaga: tel. +45 409 222 14

e-mail: dunczyk@dunczyk.com
www.dunczyk.com

Tagi:

Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze