Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 2 sierpnia 2018, 16:12

Kłos i Kumoch na stałe w Motorze Lublin


Wiktor Kłos i Kamil Kumoch to kolejni zawodnicy zespołu juniorów starszych Motoru Lublin, którzy podpisali z klubem profesjonalne, długoterminowe kontrakty. Obaj przeszli do Motoru na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa, z której byli ostatnio wypożyczeni.

Wiktor Kłos urodził się 21 stycznia 2000 roku w niewielkiej miejscowości Jagiełła na Podkarpaciu. Jest wychowankiem Orzełka Przeworsk, występował również w drużynach młodzieżowych Resovii. Zimą 2014 roku trafił do Akademii Legii Warszawa, gdzie grał przez 3 lata. W sezonie 2017/2018 reprezentował barwy drużyny juniorów starszych Motoru, z którą wywalczył miejsce w ogólnopolskiej Centralnej Lidze Juniorów U-18. Jak dotąd wystąpił w 30 meczach naszej „młodzieżówki”, zdobył 2 bramki i zanotował jedną asystę. Jest ofensywnym pomocnikiem.

Kamil Kumoch urodził się 31 października 2000 roku. Pochodzi z Orońska pod Radomiem. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubie z rodzinnej miejscowości, Oronce. Następnie rozwijał się w zespołach młodzieżowych Broni Radom, gdzie swoją grą zwrócił uwagę scoutów Legii Warszawa. Zawodnikiem akademii „Wojskowych” został przed sezonem 2016/2017. Zimą 2017 roku przeszedł na wypożyczenie do Motoru. Zagrał w 16 meczach grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Za kadencji trenera Piotra Zasady zadebiutował w pierwszym zespole – wybiegł na boisko w 4 meczach III ligi. Jego pozycja to środkowy pomocnik.

Serdecznie gratulujemy obu zawodnikom postawienia pierwszego, tak ważnego kroku w piłkarskiej karierze i życzymy tylko dobrych występów w żółto-biało-niebieskich barwach!

Komentarze