Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 4 sierpnia 2018, 11:06

Młodzi Motorowcy zagrają w niedzielę z Legią Warszawa na Arenie Lublin

Już jutro (niedziela, 5 sierpnia) młodzi zawodnicy Motoru Lublin zainaugurują rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich w pierwszym meczu sezonu 2018/2019 będzie Legia Warszawa.

Spotkanie Motoru z Legią Warszawa odbędzie się na głównej płycie Areny Lublin. Wstęp na mecz będzie bezpłatny. Dla kibiców zainteresowanych dopingowaniem naszych młodzieżowców otwarty zostanie sektor I stadionu (wejście przez bramę I – obok wjazdu na parking VIP). Początek spotkania o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, iż nieodpłatną, otwartą transmisję wideo z niedzielnego meczu przeprowadzi portal Łączy Nas Piłka za pośrednictwem platformy YouTube.

Komentarze