wtorek, 14 sierpnia 2018, 16:27

Immobilia Polska członkiem Klubu Biznesu Motoru Lublin

Nowym członkiem Klubu Biznesu Motoru Lublin została Immobilia Polska. Immobilia Polska jest spółką deweloperską, której podstawowym przedmiotem działalności jest budowa, wynajem lub sprzedaż nieruchomości komercyjnych jak i mieszkalnych.

Spółka Immobilia założona została w lutym 2008 roku przez Tomasza Iwana i Jarosława Paszkowskiego, którzy z rynkiem nieruchomości związani są już od kilkunastu lat. Jej podstawowym przedmiotem działalności jest budowa, a następnie wynajem lub sprzedaż nieruchomości usługowych, jak i mieszkalnych. Wśród zrealizowanych przez nas wraz ze wspólnikami projektów znajdują się m. in. budynek nowoczesnej kamienicy, hale wykorzystywane przez duże hurtownie i supermarkety.

Uczestnictwo w największych transakcjach na Lubelszczyźnie ostatnich lat, doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości czynią ze wspólników spółki osoby profesjonalnie przygotowane do realizacji inwestycji na rynku nieruchomości.

Są to specjaliści w dziedzinie ekonomii i prawa, a także osoby z licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz studiami podyplomowymi w zakresie wyceny nieruchomości. Po kilku latach działalności do spółki dołączyli Hubert Maj i Dariusz Koper, co jeszcze bardziej zwiększyło możliwości inwestycyjne spółki. Obecnie ich zespół składa się z niezwykle kompetentnych osób, związanych z rynkiem nieruchomości od kilkunastu lat. Z nami mogą być Państwo pewni, że dokonają właściwego wyboru przy zakupie nieruchomości.

Serdecznie witamy w Klubie Biznesu Motoru Lublin i dziękujemy za zaufanie!

Kontakt:

Immobila Polska S.C.
Aleje Racławickie 8/13,
20-037 Lublin

tel.+48 81 745 35 15
e-mail: immobiliapolska@gmail.com

http://immobiliapolska.pl


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze