Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 15 sierpnia 2018, 19:06

Bramka Meskhii dała zwycięstwo w derbach z Avią

Marcin Michota w akcji podczas derbowego meczu z Avią Świdnik (fot. Tomasz Lewtak)

W środowym meczu 2. kolejki III ligi zespół Motoru Lublin pokonał w Świdniku miejscową Avię 1:0.

Zwycięskie trafienie dla żółto-biało-niebieskich zaliczył strzałem z rzutu wolnego Irakli Meskhiia.

 
III liga – 2. kolejka | 15.08.2018, godz. 17:00, Świdnik
Avia Świdnik – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Irakli Meskhiia 25′
 

Motor: Olszewski – Brzyski, Ranko, Cichocki, Michota, Pożak (74′ Rak), Gałecki (81′ Buczek), Meskhiia (57′ Darmochwał), Kamiński, Bonin (90’+4 Wołos), Nowak (90’+1 Paluch)

Żółte kartki dla Motoru: Ranko, Bonin, Buczek, Kamiński

 
W najbliższą sobotę (18 sierpnia, godz. 19:00) żółto-biało-niebiescy podejmować będą na Arenie Lublin zespół Soły Oświęcim. Będzie to pierwsze domowe spotkanie Motoru w tym sezonie. Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na ten mecz znaleźć można tutaj. Przypominamy również, iż cały czas prowadzona jest sprzedaż karnetów na rundę jesienną 2018.

Dla osób, które z różnych przyczyn nie będą mogli pojawić się na meczu Motor Lublin – Soła Oświęcim, przygotowaliśmy internetową transmisję na żywo w systemie PPV. Więcej informacji pod tym linkiem.

Komentarze