piątek, 17 sierpnia 2018, 09:19

Firma MOST nowym członkiem Klubu Biznesu Motoru Lublin

Do grona członków Klubu Biznesu Motoru Lublin dołączyła firma MOST, przedsiębiorstwo, którego główną działalnością są systemy uzdatniania wody.

Firma MOST Sp. z o. o. powstała w 1998 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Działalność firmy opierała się głównie na systemach uzdatniania wody dla domów jednorodzinnych. Na przestrzeni dwudziestu lat ciągłej działalności stała się liderem w branży uzdatniania wody nie tylko dla gospodarstw domowych ale również dla wielu gałęzi przemysłu.

Firma dysponuje doświadczonym zespołem pracowników, współpracuje także z czołowymi polskimi firmami z branży uzdatniania wody i techniki basenowej.

Firma MOST Sp. z o.o. buduje stacje uzdatniania wody dla budynków mieszkalnych, wodociągów gminnych, hoteli, zakładów produkcyjnych., podejmuje się kompleksowych realizacji – od badań parametrów wody poprzez projekt i kompletowanie urządzeń do montażu, rozruchu i serwisowania. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie odżelaziania, odmanganiania, zmiękczania, dezynfekcji i filtracji membranowej wody. Wykonuje zlecenia płukania i dezynfekcji instalacji wodnych a także modernizację istniejących stacji uzdatniania wody, wymianę złóż, instalacji automatyki.

Firma kilka lat temu poszerzyła swoją działalność o budowę prywatnych basenów kąpielowych zewnętrznych jak również wewnętrznych.

W ofercie firmy znaleźć można również wysokiej jakości wanny SPA i minibaseny oraz technologię dla fontann.
Firma dostarcza najnowocześniejszą technologię dla fontann oraz buduje sauny.

Priorytetem firmy jest wysoka jakość i terminowość wykonania powierzonych jej zadań oraz sprawność opieki serwisowej.

Dziękujemy za zaufanie!


Kontakt:

Most Sp. z o.o.
ul. Budowlana 30,
20-469 Lublin

tel.: +48 81 44 67 035
e-mail: most@most.lublin.pl

https://most-lublin.pl/

Tagi:

Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze