Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
sobota, 25 sierpnia 2018, 15:41

Porażka po bramce w pierwszej połowie


Juniorzy starsi Motoru Lublin przegrali w meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 0:1 z Wisłą Kraków. Goście zdobyli jedyną bramkę jeszcze w pierwszej części spotkania.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Nie wypełniliśmy naszego planu na ten meczu. Boli to, że znowu straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Graliśmy bojaźliwie, było za dużo kalkulowania. Byliśmy niekonsekwentni w defensywie, choć wciąż lepiej wygląda nasza gra w obronie, niż w ataku. Po przerwie wyglądało to trochę lepiej, zeszło z nas ciśnienie i do końca wynik mógł ulec zmianie. Wciąż potrzebujemy punktu, który pozwoli nam się przełamać.

 
Centralna Liga Juniorów U-18 – 4. kolejka | 25.08.2018, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Wisła Kraków 0:1 (0:1)
Laskoś 30′
 

Motor: Łakota – Kopyciński (60′ Rybak), Kraśniewski, Dobrzyński, Baryła – Kobus (60′ Gontarz), Zieliński (70′ Sobstyl), Kołoczek, Kumoch (70′ Pryliński), D’Apollonio – Dusiło.

Żółte kartki dla Motoru: Baryła, Dusiło, Kumoch, Sobstyl.

 
W następnej kolejce Motor zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz odbędzie się 2 września (niedziela) o godz. 12.

Komentarze