Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 28 sierpnia 2018, 19:42

Czy Motor potwierdzi „prawo piątej kolejki”?

W środę piłkarze Motoru Lublin w meczu 5. kolejki IV grupy III ligi zmierzą się na własnym terenie z Podlasiem Biała Podlaska. Od pięciu lat piąta seria spotkań kojarzy się Motorowcom wyjątkowo dobrze.

Żółto-biało-niebiescy po raz ostatni przegrali w piątym meczu sezonu w 2013/2014. Z kwitkiem odprawiła ich wówczas Siarka Tarnobrzeg (0:2). Od tego momentu Motor po czwartej kolejce notuje przełamania i ważne zwycięstwa. W 2014 roku zwyciężyli 1:0 w derbach z Avią Świdnik, a do siatki trafił wówczas Piotr Karwan. Rok później, po trudnym meczu, ograli na wyjeździe 2:1 JKS Jarosław. W poprzednich dwóch sezonach rozgrywkowych piąta kolejka to z kolei czyste konta i wysokie wyniki – od 3:0 z Garbarnią Kraków do 5:0 z Karpatami Krosno.

Tym razem gracze Mariusza Sawy „prawo piątej kolejki” spróbują potwierdzić w meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Akademicy nie rozpoczęli dobrze sezonu. Po czterech meczach mają na koncie tylko trzy punkty, które zdobyli w inauguracyjnym spotkaniu z Czarnymi Połaniec (2:0). Następnie ulegli trzem pozostałym beniaminkom IV grupy III ligi – Hutnikiem Kraków (1:4), Sokołem Sieniawa (1:3) i Stalą Kraśnik (0:3). Problemem zespołu Tomasza Złomańczuka jest gra defensywna – Podlasie straciło w tym sezonie już 10 bramek.

Motor Lublin nabiera z kolei rozpędu. Pierwsze pięć punktów żółto-biało-niebiescy musieli na boisku wyszarpać. Przydarzyła im się również wpadka, bo tak można nazwać remis 1:1 na Arenie Lublin z Sołą Oświęcim. W minionej kolejce byli już jednak wyraźnie lepsi od Spartakusa Daleszyce. Wprawdzie jako pierwsi stracili gola, ale później kontrolowali już boiskowe wydarzenia i pewnie wygrali 3:1.

Mecz z Podlasiem Biała Podlaska rozpocznie się w środę (29 sierpnia) o godz. 19 na Arenie Lublin.

Przypominamy, iż spotkanie będzie transmitowane w Internecie w systemie Pay-Per-View na stronie Polsport.LIVE/Motor. Start transmisji o god.,i 12 zł.

Komentarze