Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 6 września 2018, 10:11

Kolejna edycja akcji „Motor w szkole”. Piłkarze odwiedzą placówki oświaty

Motor-w-szkole logoPoczątek roku szkolnego już za nami, więc pora na kolejną edycję akcji „Motor w szkole”. Zapraszamy lubelskie placówki oświatowe do udziału w serii spotkań ze sportowcami Motoru Lublin!

W ramach akcji „Motor w szkole” zawodnicy pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich odwiedzą lubelskie instytucje oświatowe podczas organizowanych cyklicznie spotkań. W czasie wizyt nasi gracze opowiedzą o kulisach pracy w klubie sportowym, zmierzą się z pytaniami młodzieży czy poprowadzą pokazowy trening piłki nożnej.

Celem akcji jest nie tylko propagowanie zdrowego trybu życia oraz uprawiania sportu zgodnie z ideą fair play, ale i „zarażanie” młodych ludzi pasją do uprawiania piłki nożnej czy wspierania żółto-biało-niebieskich barw.

Do udziału w akcji „Motor w szkole” zapraszamy wszystkie placówki oświaty z Lublina oraz okolic. Jak przyprowadzić piłkarzy Motoru Lublin do swojej szkoły? Wystarczy wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem na adres:

szkola@motorlublin.eu

Wiadomość powinna zawierać:

  • pełną, dokładną nazwę instytucji,
  • adres instytucji,
  • proponowany termin spotkania,
  • imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu osoby koordynującej wizytę.

Zapraszamy do udziału!

Komentarze