Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 19 września 2018, 10:24

Okręgowy Puchar Polski. Gramy z Granitem Bychawa


W środę o godz. 16.15 zawodnicy Motoru Lublin zagrają mecz III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Granitem Bychawa.

Granit jest aktualnym wiceliderem lubelskiej klasy okręgowej (w siedmiu meczach zdobył 14 punktów). Miniony sezon zakończył na 4. miejscu tabeli „okręgówki”. Bieżące rozgrywki Puchary Polski na szczeblu LZPN bychawianie rozpoczęli od I rundy, w której pokonali KS Nasutów 6:0. W następnej rundzie Gratnit wygrał po rzutach karnych z z ligowym przeciwnikiem, Janowianką Janów Lubelski.

Dla Motoru Lublin mecz III rundy będzie pierwszym w trwającej edycji turnieju. W przypadku awansu do następnej fazy znany jest już rywal lublinian. Na ich drodze stanie czwartoligowy Powiślak Końskowola, który przed rokiem sensacyjnie ograł Motor 1:0, a później sięgnął po trofeum.

Motor do Bychawy pojedzie w okrojonym składzie. Sztab szkoleniowy da odpocząć niektórym zawodnikom, a szansę pokazania się otrzymają gracze, którzy jak dotąd niewiele grali w lidze. Ponadto na boisku ujrzymy siedmiu wyróżniających się młodzieżowców występujących na co dzień w zespole juniorów starszych. Ci, którzy zostaną w Lublinie, odbędą normalny trening.

Komentarze