Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 25 września 2018, 11:44

Kolejny etap okręgowego Pucharu Polski. Naszym rywalem Powiślak Końskowola

Poprzedni mecz Motoru w Końskowoli był ciężką „przeprawą” (fot. Tomasz Lewtak).

W środę Motor Lublin rozegra mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Rywalem żółto-biało-niebieskich – już w trzeciej kolejnej edycji – będzie Powiślak Końskowola.

Czwartoligowiec spod Puław póki co może być zadowolony z występów przeciwko lubelskiej ekipie. Dwa lata temu wprawdzie przegrał, ale tylko 0:1 po ambitnej grze. Jedyną bramkę dla Motoru zdobył wówczas Damian Szpak.

Poprzedniej edycji z kolei dobrze nie wspomina się w Lublinie. Gracze Marcina Sasala przegrali w Końskowoli 0:1 po bramce Damiana Kopecia w 86. minucie. Porażka bolała tym bardziej, że Motor w 21. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Artur Gieraga posłał piłkę nad bramką.

Z kim zwycięzca jutrzejszego pojedynku w Końskowoli zmierzy się na kolejnym etapie rozgrywek? Rywalem Motoru bądź Powiślaka będzie drużyna Lewartu Lubartów bądź Górnika II Łęczna.

Z drugiej strony drabinki o awans powalczą drużyny Iskry Krzemień i Avii Świdnik, a także Stali Kraśnik i Wisły Puławy. Trzy pierwsze mecze odbędą się w środę, 26 września, o godz. 16. Stal i Wisła zagrają ze sobą 10 października o godz. 17.

Komentarze