Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 9 października 2018, 13:32

Fabryka Ogólnego Rozwoju będzie wspierać rozwój młodych piłkarzy Motoru Lublin


Fabryka Ogólnego Rozwoju oficjalnym Partnerem Motoru Lublin! W ramach współpracy trenerzy FOR będą dbać o odpowiedni, zrównoważony rozwój psychofizyczny dzieci ćwiczących w Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin oraz wspierać działania sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich.

Czym zajmuje się Fabryka Ogólnego Rozwoju? FOR to trening systematyczności, odpowiedzialności i świadomej pracy nad swoim ciałem. Zajęcia w Fabryce to doskonałe podłoże do uprawiania różnych dyscyplin sportu. Wychowankowie Fabryki są bardziej odpowiedzialni, potrafią pracować w grupie. Mają szacunek do innych i samego siebie.

Fabryka Ogólnego Rozwoju to inicjatywa Pawła Wolińskiego (na zdjęciu z prawej), Mistrza Polski Weteranów oraz Wicemistrza Świata Weteranów w zapasach.

Fabryka Ogólnego Rozwoju
ul. Mełgiewska 9E
20-209 Lublin

tel.: +48 505 440 412

Komentarze