sobota, 10 listopada 2018, 15:29

Bezbramkowy remis juniorów starszych z Elaną Toruń

Żółto-biało-niebiescy z Torunia wrócą tylko z jednym punktem (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W wyjazdowym meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół Motoru Lublin zremisował bezbramkowo z Elaną Toruń.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Myślę, że zagraliśmy niezły mecz. Mieliśmy sporo sytuacji, chociaż jeśli chodzi o wykańczanie akcji i skuteczność, to trzeba być niezadowolonym, bo mieliśmy 3-4 czyste okazje, w których powinniśmy strzelić bramki. Do tego mnóstwo stałych fragmentów gry, wiele sytuacji, w których brakowało ostatniego podania. Zabrakło jakości w ofensywie, żeby wygrać. Szkoda, bo uważam, że byliśmy drużyną lepszą, natomiast trzeba też powiedzieć, że Elana miała swoje szanse na gola – w pierwszej połowie z kontry jedną „setkę”, w drugiej połowie po stałym fragmencie gry wybijaliśmy piłkę z linii bramkowej, więc mogło się też to skończyć dużo gorzej. Skończyło się remisem, chociaż liczyliśmy na zwycięstwo.

Centralna Liga Juniorów U-18 – 15. kolejka | 10.11.2018, godz. 12:00, Toruń
Elana Toruń – Motor Lublin 0:0

Motor: Łakota – Gontarz, Zbiciak, Futrzyński, Celmer, Rybak (55′ Dusiło), Kłos, Kumoch (75′ Pęcak), Drozd (65′ Kobus), Kołoczek, Zieliński (55′ Zdunek)

Żółte kartki dla Motoru: Kumoch, Rybak

W przyszłą sobotę (17 listopada, godz. 14:00) żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa.