sobota, 10 listopada 2018, 14:37

Trampkarze starsi wygrywają z TOP 54 Biała Podlaska

Radość Fryderyka Janaszka po bramce na 2:1 dla Motoru (fot. Tomasz Lewtak)

W sobotnim meczu 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 zespół Motoru pokonał na bocznym boisku Areny Lublin drużynę TOP 54 Biała Podlaska 3:1.

Bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelali: Maciej Łopuszyński, Fryderyk Janaszek i Olaf Wojciechowski.

Centralna Liga Juniorów U-15 – 13. kolejka | 10.11.2018, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – TOP 54 Biała Podlaska 3:1 (1:1)
Maciej Łopuszyński 32′, Fryderyk Janaszek 63′, Olaf Wojciechowski 80’+4 – ? 20′

Motor: Adrianek – Misiurek, Kutyła (72′ O. Wojciechowski), Lemiecha, Janaszek, Urbański (61′ Marek), Szałachowski (41′ Wlizło), Sypeń, Łopuszyński (73′ Rogala), Jakubaszek, Złomańczuk (72′ Gede)

Żółte kartki dla Motoru: Misiurek, Jakubaszek

W 75. minucie meczu zawodnik TOP 54 nie wykorzystał rzutu karnego (strzał obok bramki).

W 84. minucie meczu Fryderyk Janaszek nie wykorzystał rzutu karnego (strzał w poprzeczkę).

W przyszłą sobotę (17 listopada, godz. 12:00) żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Resovią Rzeszów. Będzie to ostatnie spotkanie Motoru Lublin w rundzie jesiennej.