sobota, 17 listopada 2018, 14:47

Juniorzy młodsi Motoru Lublin jedną nogą w CLJ U-17!

Motor Lublin pokonał SMS Jarosław 5:1 w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Pomeczowy komentarz trenera Wojciecha Stefańskiego: – Pierwsze dwadzieścia minut meczu było bardzo wyrównane. Potem zaczęliśmy zyskiwać przewagę, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Mogliśmy strzelić trzy bramki, ale zabrakło skuteczności. Pierwsze trafienie zanotowaliśmy po fajnie rozegranym stałym fragmencie gry i do przerwy było 1:0. W drugiej części kontrolowaliśmy sytuację, graliśmy konsekwentnie z tyłu. Po bramce Knapa po uderzeniu z dystansu mecz toczył się już ewidentnie pod nasze dyktando. Byliśmy lepsi piłkarsko, dobrze radziliśmy sobie w defensywie i zmuszaliśmy przeciwnika do oddania piłki już na jego połowie, z czego kreowaliśmy wiele sytuacji. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

Baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 – 1. mecz | 17.11.2018, godz. 12:00, Pełkinie
SMS Jarosław – Motor Lublin 1:5 (0:1)
? 65′ – Ćwik 25′, Knap 55′, Białek 62′, Zbiciak 70′, Śledź 80′

Motor: Grzywaczewski – Drozd, P. Zbiciak, Słabczyński, Góralski, Bednarczyk (k), Sobstyl (60′ Gierała), Knap (76′ Skorek), Ćwik (68′ Ćwik), Rzepecki (55′ Warda, 75′ Flis), Białek (72′ Śledź).

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w przyszłą sobotę (24 listopada, godz. 12:00) na bocznym boisku Areny Lublin.