Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 20 listopada 2018, 19:00

Wspieraj Akademię Piłkarską Motoru Lublin. Przekaż jej 1% swojego podatku!

Akademia Piłkarska Motoru Lublin jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Oznacza to, iż na statutową działalność Akademii odprowadzić można 1% podatku wykazanego w rocznej deklaracji PIT. Zeznania za 2018 rok będziemy składać w pierwszych miesiącach 2019 roku.

 
Jak przekazać 1% swojego podatku Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin?

Aby przekazać 1% swojego podatku w pierwszej kolejności należy w ustawowo określonym terminie złożyć odpowiednią deklarację roczną.

Każda deklaracja podatkowa zawiera pola (zatytułowane „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP„), w których podatnik może wpisać dane organizacji pożytku publicznego, na którą chce przekazać swój 1% rocznego podatku. W jednym z pól należy podać numer KRS rzeczonej organizacji (w przypadku Motoru nr KRS to 0000484104), natomiast w drugim kwotę, jaką podatnik decyduje się przekazać.

Przy wpisywaniu przekazywanej sumy w odpowiednie pole zeznania podatkowego, należy pamiętać, aby nie przekraczała ona faktycznej kwoty stanowiącej 1% podatku – dodatkowo trzeba zaokrąglić tę kwotę do 10 groszy w dół.

 
Poniżej przykład prawidłowo wypełnionego pola deklaracji PIT dotyczącego przekazania 1% podatku:

przykład
 
Przekazując 1% swojego podatku wspierają Państwo rozwój młodych zawodników oraz udoskonalenie systemu szkolenia w dziecięcych i młodzieżowych grupach piłkarskich Motoru Lublin.


Komentarze