Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 30 stycznia 2019, 19:22

Oferta zakupu karnetów grupowych na mecze Motoru Lublin

Motor Lublin oferuje możliwość zakupu karnetów grupowych na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 dla firm, szkół, klubów sportowych itp.

Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to doskonała okazja do integracji, zacieśniania więzi i poprawy komunikacji w firmach. To także ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zachęcamy więc do zakupu karnetów, które upoważniają do wejścia na 7 pierwszych domowych meczów ligowych Motoru oraz na ewentualne spotkania żółto-biało-niebieskich rozgrywane na Arenie Lublin w Pucharze Polski (LZPN).

Cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019
 


 
W grupie taniej

Atrakcyjna konstrukcja oferty grupowych karnetów na domowe mecze Motoru Lublin wiąże się z oszczędnością. W przypadku zakupów grupowych istnieje możliwość otrzymania dodatkowych, nieodpłatnych wejściówek.

Do każdych nabytych pięciu karnetów na wybrany sektor otrzymają Państwo jeden karnet gratis na tą samą trybunę (lub inną wybraną trybunę w tej samej kategorii cenowej). Promocja kumuluje się zgodnie ze znajdującą się poniżej tabelą.

W przypadku gdy w danej grupie pięciu zakupionych karnetów znajdują się karnety na trybuny o różnych kategoriach cenowych, gratisowy karnet przyznany zostanie na trybunę z najniższej kategorii cenowej.

Na przykład:
– kupując 10 karnetów VIP otrzymają Państwo gratis 2 karnety VIP;
– kupując 6 karnetów VIP i 4 karnety na sektor Normalny otrzymają Państwo gratis 1 karnet VIP oraz 1 karnet na sektor Normalny;
– kupując 4 karnety VIP i 6 karnetów na sektor Normalny otrzymają Państwo gratis 2 karnety na sektor Normalny.
 


 
Jak nabyć grupowe karnety?

1. Zamówienia na karnety grupowe prosimy wysyłać na adres e-mail: promocja@motorlublin.eu. Zamówienie musi zawierać listę osób, którzy otrzymają karnety. Lista powinna zawierać poniższe informacje:
– imiona i nazwiska,
– numery PESEL,
– informacje o wyborze sektorów oraz rodzajów karnetów (normalne lub ulgowe).

2. W odpowiedzi otrzymają Państwo podsumowanie cenowe zamówienia z prośbą o potwierdzenie.

3. Istnieją dwie możliwości zapłaty za zatwierdzone zamówienie – gotówką w biurze klubu na Arenie Lublin bądź przelewem na wskazane konto.

4. Po dokonaniu opłaty bądź zaksięgowaniu przelewu na koncie klubu karnety zostaną wprowadzone do systemu biletowego klubu.

5. Następnie karnety można odebrać osobiście w biurze klubu na Arenie Lublin bądź mailowo w wersji do własnoręcznego oddruku. Jeżeli odbiorca karnetu posiada plastikową kartę kibica, wejściówka zostanie automatycznie na nią wgrana (istnieje możliwość dodatkowego zakupienia spersonalizowanych, plastikowych kart kibica w cenie 1 zł za jedną kartę).
 


 
Karnety na okaziciela

W przypadku zakupu 10 lub więcej karnetów istnieje możliwość przygotowania ich w postaci plastikowych kart na okaziciela.

Koszt wyrobienia jednej karty to tylko 1 zł.


 


 
Kup 20 lub więcej karnetów VIP
Otrzymaj gratis karnet SUPER-VIP

W przypadku nabycia 20 lub więcej karnetów VIP kupujący otrzymuje bezpłatnie karnet SUPER-VIP upoważniający do wstępu do specjalnej strefy Areny Lublin.

W ramach karnetu SUPER-VIP otrzymujesz:
– miejsce przy stoliku w eleganckiej, zamkniętej części sali restauracyjnej Areny Lublin;
– dostęp do wyśmienitego menu;
– miejsce na sektorze z wygodnymi, skórzanymi fotelami;
– doskonały widok na murawę.

 


 
Karnety dedykowane

Wychowanie w sportowym duchu jest bardzo ważne. Trudna sytuacja materialna czy życiowa nie może dyskwalifikować dzieci i młodzieży z przeżywania wyjątkowych, piłkarskich emocji.

Grupowe karnety kupić więc możesz nie tylko dla pracowników własnego przedsiębiorstwa czy swojej grupy znajomych. Możesz je także nabyć i przekazać jako prezent dla dzieci z wybranej szkoły, domu dziecka, ośrodka wychowawczego lub też innej placówki.


 


 

Wszelkie pytania kierować można na adres e-mail promocja@motorlublin.eu

Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Tagi:
Komentarze