Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:46

Firma Duńczyk dołącza do akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”


Pierwszym przedsiębiorstwem, które zdecydowało się wziąć udział w akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami” jest Główny Partner Strategiczny Motoru Lublin firma Duńczyk.

Firma Duńczyk zdecydowała się przekazać 30 karnetów dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6, który mieści się przy ul. Krochmalnej 29 w Lublinie. Stałe wejściówki na rundę wiosenną 2019 na ręce dyrektor Beaty Kwiatkowskiej przekazała menadżer firmy Duńczyk Weronika Kasprzak. Karnety zostaną rozdysponowane wśród dzieci uczących się w szkole.
 

Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 Beata Kwiatkowska oraz menadżer firmy Duńczyk Weronika Kasprzak (fot. Tomasz Lewtak)

Firma transportowa Duńczyk jest jednym z najstarszych stażem członków Klubu Biznesu Motoru Lublin. Przedsiębiorstwo wspiera nasz klub nieprzerwanie od lipca 2015 roku.
 

 
Firma Duńczyk istnieje na rynku od kilkunastu lat. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług transportowych. Firma posiada flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o to, by były w jak najlepszym stanie technicznym. Z tego też powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala być do dyspozycji klientów w każdej sytuacji i każdym miejscu. Firma działa na terenie całego kraju i nie ogranicza się tylko jedynie do naszego regionu. Duńczyk oferuje przewozy zagraniczne z całej Danii i niemal całej Polski, dowożąc Klientów zawsze na czas!
 


 
Przewóz Osób i Towarów „Duńczyk”
ul. Witolda Chodźki 39/24
20-093 Lublin

Lublin: tel. +48 513 669 286, +48 733 669 286

Kopenhaga: tel. +45 409 222 14

e-mail: dunczyk@dunczyk.com

www.dunczyk.com

 

 
Więcej szczegółów na temat akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami” znaleźć można tutaj.

Tagi:
Komentarze