Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:36

Rusza akcja „Podziel się piłkarskimi emocjami”

Serdecznie zapraszamy wszystkie lubelskie przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”.

Wychowanie w sportowym duchu jest bardzo ważne. Trudna sytuacja materialna czy życiowa nie może dyskwalifikować dzieci i młodzieży z przeżywania wyjątkowych, piłkarskich emocji. Dlatego też oferujemy firmom możliwość zakupu karnetów grupowych dla dzieci z wybranej szkoły, domu dziecka, ośrodka wychowawczego lub też innej placówki.

 
Każda firma, która weźmie udział w akcji i zakupi co najmniej 30 karnetów dla wybranej przez siebie lub klub placówki otrzyma od nas:

  • 2 karnety VIP na rundę wiosenną 2019
  • możliwość przedstawienia własnej firmy w newsie informującym o wzięciu udziału w akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami” (strona internetowa klubu, profile Motoru w social media – Facebook, Twitter)
  • możliwość umieszczenia logo firmy wraz z linkiem do strony internetowej oraz krótkim opisem w specjalnej zakładce na stronie klubu motorlublin.eu

 
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!
 


 
Więcej informacji:

tel.: 519 519 275
(telefon czynny w dni robocze w godzinach 9:30-16:30)

e-mail: promocja@motorlublin.eu

Komentarze