niedziela, 10 lutego 2019, 16:51

Firma „Blumex” partnerem akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 48 Henryka Olszak, przedstawiciel firmy „Blumex” Tomasz Chyliński oraz uczniowie szkoły (fot. Tomasz Lewtak)

Do akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami” dołączyło kolejne przedsiębiorstwo. Tym razem pakiet karnetów na mecze Motoru Lublin dla jednej z lubelskich szkół zdecydowała się przekazać firma „Blumex”, która prowadzi Grill Bar przy ulicy Turystycznej 63.

W piątkowe przedpołudnie Pan Tomasz Chyliński – przedstawiciel firmy „Blumex”, która prowadzi Grill Bar, przekazał na ręce Pani Henryki Olszak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, 30 karnetów na wiosenne mecze Motoru, które trafią do uczniów placówki mieszczącej się przy ulicy Jana Kasprowicza.

Wspólne zdjęcie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 48 (fot. Tomasz Lewtak)

Grill Bar jest miejscem gdzie można skosztować wielu różnorodnych dań prosto z grilla. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych, sprawdzonych składników w tym najlepszego mięsa i starannie dobranych dodatków. Lokal mieści się przy ul. Turystycznej 63.

Tak o sobie na swojej stronie internetowej pisze Grill Bar: – Zapraszamy do naszego Grill Baru wszystkich głodnych dobrego smaku. Każdy, o każdej porze znajdzie tutaj coś idealnego dla swojego podniebienia. Na naszym grillu przygotowujemy szeroki wachlarz wyśmienitych dań, które w połączeniu z idealnie skomponowanymi sałatkami wypełnią nawet największe potrzeby odwiedzających nas smakoszy.

Wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych, sprawdzonych składników w tym najlepszego mięsa i starannie dobranych dodatków. Wszystko po to aby zadowolić każde gusta odwiedzające nasz Grill Bar. Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących grillowe potrawy. Każdy znajdzie dla siebie coś pysznego.

 
Grill Bar
ul. Turystyczna 63
20-230 Lublin

tel.: +48 604 839 396

Fanpage na Facebooku

grillbar-lublin.pl

 

 
Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do udziału w akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”. Więcej szczegółów znaleźć można tutaj.


Komentarze