Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 11 marca 2019, 14:28

Transmisja PPV z meczu Motor Lublin – Avia Świdnik

Na platformie Polsport.LIVE odbędzie się transmisja na żywo z meczu 19. kolejki III ligi gr. IV, w którym Motor Lublin podejmował będzie Avię Świdnik.

Koszt dostępu dla jednego urządzenia wynosi 15 zł. Transmisja rozpocznie się o godz. 16:50. Mecz skomentuje Bartłomiej Palus.

Link do transmisji: https://polsport.live/motor/transmisja/207/motor-lublin-avia-swidnik
 


 
Jak uzyskać dostęp do transmisji?

1. Wejdź na kanał Motoru Lublin w platformie Polsport.LIVE. Kanał dostępny jest pod adresem:
https://polsport.live/motor.

2. Wybierz interesujący Cię mecz i naciśnij przycisk „Oglądaj” z prawej strony panelu z informacją o transmisji.

3. W polu „Kod dostępu lub adres e-mail” wprowadź adres skrzynki e-mail, a następnie wybierz opcję „Kup dostęp”. Zweryfikuj dane (szczególnie poprawność adresu e-mail! Podanie poprawnego adresu email pozwoli Ci w sytuacjach awaryjnych ) kliknij przycisk „Wykup dostęp do transmisji”.

4. Zostaniesz przeniesiony do internetowego systemu płatności Dotpay. Wybierz interesującą cię metodę płatności i postępuj dalej zgodnie z procesem wybranej metody. Po uiszczeniu opłaty – zostaniesz automatycznie przekierowany do transmisji i oglądasz mecz. To wszystko, bez zakładania konta czy wpisywania kodu.

5. Możesz również dokonać zakupu transmisji z wyprzedzeniem – kilka godzin bądź dzień przed meczem. W takim wypadku po dokonaniu płatności system przekieruje cię na stronę Polsport.LIVE gdzie wyświetli się kod dostępu do transmisji – zapisz go aby użyć w dniu meczu. Wpiszesz go w tym samym polu co adres mailowy podany przy zakupie transmisji. Gotowe! Możesz oglądać mecz Motoru Lublin!

Uwaga: Podanie prawidłowego adresu email jest bardzo ważne. Jeśli zapomnisz kod – po wpisaniu adresu email podanego przy zakupie transmisji system automatycznie prześle twój kod dostępu do transmisji mailem. Uzyskany kod należy wprowadzić w pole „Kod dostępu lub adres e-mail” na stronie transmisji meczu i wybrać opcję „Uruchom transmisję”. Kod działa tylko na jednym urządzeniu.

Polsport.LIVE to nowoczesna platforma, która umożliwia oglądanie meczów zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) oraz telewizorach z funkcją Smart TV.

Jeden kod umożliwia uruchomienie transmisji wyłącznie na jednym urządzeniu.


Kanał Motoru Lublin na platformie Polsport.LIVE:
https://polsport.live/motor

Komentarze