wtorek, 12 marca 2019, 12:40

Trafica-Hurt partnerem akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”

Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 42 Jerzy Kolowca (fot. Tomasz Lewtak)

Kolejne przedsiębiorstwo dołączyło do akcji „Podziel się piłkarskimi emocjami”. Tym razem pakiet karnetów dla jednej z lubelskich szkół zakupiła firma Trafica-Hurt.

Stałe wejściówki na wiosenne mecze Motoru Lublin trafiły w poniedziałek do Szkoły Podstawowej nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Karnety z rąk Prezesa Zarządu Motoru Lublin odebrał Dyrektor SP nr 42 Jerzy Kolowca. Wejściówki trafią do uczniów placówki mieszczącej się przy ul. Rycerskiej 9.

Trafica-Hurt jest firmą powstałą w 2007 roku. Od początku swojej działalności zyskała zaufanie w oczach partnerów handlowych, co w znacznym stopniu przyczynia się do systematycznego zwiększania asortymentu o produkty jakich oczekują klienci. Trafica-Hurt inwestuje w tworzenie solidnej i wiarygodnej pozycji na rynku, zarówno dla swoich dostawców jak i odbiorców.

Trafica-Hurt prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego wyrobami i akcesoriami tytoniowymi oraz artykułami związanymi z branżą tytoniową. Działalność ma zasięg ogólnopolski. W Trafica-Hurt znajdą Państwo produkty min. takich marek jak: Mascotte, OCB, Smoking, Poschl (tytonie, tabaki), czy Mac Baren.

 
Trafica-Hurt
ul. Krochmalna 22A
20-401 Lublin

tel.: 81 744 30 40

e-mail: info@trafica-hurt.pl

facebook.com/traficahurt.lublin

trafica-hurt.pl


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze