Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 15:19

Wynajmij lożę na mecz Motoru Lublin!

Oferujemy możliwość wynajęcia lóż biznesowych podczas domowych meczów żółto-biało-niebieskich rozgrywanych na Arenie Lublin.

Skybox na meczach Motoru Lublin to doskonałe miejsce do zorganizowania ciekawego spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej czy niewielkiego przyjęcia.

Wszystkie loże posiadają wyjście na prywatny balkon wyposażony w wygodne, skórzane siedziska z widokiem na murawę stadionu oraz telewizor z systemem nagłośnienia. W skyboxach dostępna jest również bezpłatna sieć wi-fi. Dodatkowe udogodnienia to możliwość wjazdu na ogrodzony parking VIP oraz dostęp do strefy VIP stadionu.

Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowego cateringu dostarczanego przez Sponsora Głównego Motoru, Perłę – Browary Lubelskie. W ofercie cateringowej znajdują się m.in. dania ciepłe, zimne przekąski czy napoje.

Cena wynajmu loży małej podczas dnia meczowego wynosi 800 zł netto dla 8 osób. Każda kolejna osoba to dodatkowy koszt 40 zł netto, przy czym do loży może wejść nie więcej niż 12 osób.

Cena wynajmu loży dużej (prezydenckiej) podczas dnia meczowego wynosi 1600 zł netto dla maksymalnie 16 osób.

Szczegółowe informacje na temat wynajmu loży biznesowej uzyskać można pod adresem e-mail: promocja@motorlublin.eu.
 


 
Najbliższe mecze Motoru na Arenie Lublin:

Motor Lublin – Hutnik Kraków (sobota, 20 kwietnia, godz. 15:00)
Motor Lublin – Stal Kraśnik (środa, 1 maja, godz. 19:00)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (sobota, 11 maja, godz. 19:00)

Komentarze