Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 16:01

Porażka juniorów starszych z GKS-em Bełchatów. Sytuacja w tabeli się komplikuje

W meczu 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zespół Motoru Lublin przegrał na własnym terenie z drużyną GKS-u Bełchatów 1:2.

Jedyną bramkę dla żółto-biało-niebieskich w czwartkowym spotkaniu strzelił Krzysztof Rybak.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Szkoda porażki, bo liczyliśmy na zwycięstwo w meczu z drużyną, która też walczy o utrzymanie. Tak się nie stało, pomimo tego, że bardzo chcieliśmy wygrać. Zawodnicy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku. Gonili wynik i było widać, że chcą zwyciężyć, ale czasami bywa tak, że jak się bardzo chce, to nie wychodzi. Tak było w pierwszej połowie. Zrobiliśmy dwa czy trzy błędy w obronie, po których straciliśmy od razu dwie bramki. Pojawiło się trochę zbyt dużo niefrasobliwości w naszej defensywie. W ofensywie zagraliśmy dobrze, tylko nieskutecznie. Mieliśmy sporo sytuacji i to jest na plus, ale trzeba było postawić kropkę nad „i” i coś strzelić. Tego właśnie zabrakło. Wykorzystaliśmy tylko jedną sytuację z wielu, dlatego przegraliśmy. Trzeba dalej walczyć i mieć nadzieję, że odwrócimy los.

 
Centralna Liga Juniorów U-18 – 24. kolejka | 18.04.2019, godz. 13:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – GKS Bełchatów 1:2 (0:2)
Krzysztof Rybak 58′ – Damian Warnecki 23′, 37′
 

Motor: Łakota – Kraśniewski, Zbiciak, Dobrzyński, Kołoczek, Baryła (75′ Sobstyl), Kłos, Kumoch (75′ Dusiło), D’Apollonio, Ćwik (81′ Celmer), Rak (56′ Rybak)

Żółte kartki dla Motoru: Baryła, D’Apollonio, Kłos

 
W sobotę 27 kwietnia żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.


Komentarze