Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 23 kwietnia 2019, 16:37

Zmiana na stanowisku trenera drużyny CLJ U-18

Z dniem 23.04 decyzją Zarządu Motoru Lublin Tomasz Jasik został odsunięty od prowadzenia drużyny juniorów starszych występującej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18. W ostatnich 6 kolejkach ligowych zespół poprowadzi trener koordynator Akademii Piłkarskiej Motor Lublin Tomasz Złomańczuk.

Tomasz Jasik drużynę juniorów starszych Motoru Lublin objął we wrześniu 2015 roku. Po 24. kolejkach ligowych prowadzony przez niego zespół znajduje się w strefie spadkowej (13. miejsce, 24 punkty) i traci do bezpiecznego miejsca 4 „oczka”. Obowiązki trenera drużyny CLJ U-18 na ostatnie 6 spotkań sezonu przejmie Tomasz Złomańczuk – koordynator Akademii Piłkarskiej Motor Lublin. Złomańczuk w ubiegłym roku prowadził drużynę Podlasia Biała Podlaska w III-ligowych rozgrywkach. W przeszłości był także szkoleniowcem pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich.

Utrzymanie się w juniorskiej ekstraklasie czyli CLJ U-18 jest jednym z naszych priorytetów. Obecna sytuacja w tabeli jest trudna, ale wciąż wierzę, że stać nas na poprawienie zajmowanej lokaty. To była trudna decyzja, ale uznałem, że drużyna potrzebuje silnego impulsu. Zdecydowałem się powierzyć zespół osobie, która była cały czas blisko i zna tych chłopaków. Z tego miejsca chciałbym również podziękować trenerowi Tomaszowi Jasikowi za włożony przez niego wysiłek – powiedział Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki.


Komentarze