Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
piątek, 17 maja 2019, 17:18

W sobotę Motor zmierzy się na wyjeździe z Chełmianką

Po raz ostatni obie ekipy zmierzył się ze sobą w październiku ubiegłego roku na Arenie Lublin (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W najbliższą sobotę (18 maja) piłkarzy Motoru Lublin czeka kolejne spotkanie ligowe. W ramach 31. kolejki III ligi gr. IV żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Chełmianką Chełm.

Chełmianka zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli rozgrywek III ligi gr. IV. Bilans 9 zwycięstw, 9 remisów i 12 porażek daje chełmianom 36 punktów oraz bezpieczną 10-punktową przewagę nad strefą spadkową. Na 15 spotkań domowych Chełmianka wygrała 7 meczów i poniosła 3 porażki. Pozostałe 5 potyczek zostało nierozstrzygniętych.

W skład zespołu trenera Artura Bożka wchodzą wychowankowie oraz byli zawodnicy lubelskiej drużyny – Norbert Pioś, Piotr Kożuchowski, Piotr Chodziutko, Paweł Jabkowski czy Przemysław Koszel. Michał Wołos, obrońca Motoru Lublin, to kolejne nazwisko dobrze znane w obu klubach. W minionym sezonie był on kapitanem chełmskiego zespołu.

W obecnym sezonie Motor Lublin ma już na swoim koncie ligowe zwycięstwo z Chełmianką. W październiku Motorowcy wygrali 2:0 z zawodnikami trenera Artura Bożka. Jesienią w ramach 14. kolejki III ligi gr. IV trzy punkty dla Motoru zapewniły celne trafienia Michała Palucha i Szymona Raka.

Mecz 31. kolejki III ligi gr. IV pomiędzy Chełmianką a Motorem Lublin rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Chełmie (‎ul. 1 Pułku Szwoleżerów 15A). Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Niezależnie od wyniku sobotniego spotkania obie drużyny będą miały okazję do rewanżu już 28 maja, kiedy to rozegrany zostanie półfinałowy mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski. Pucharowe spotkanie Motoru Lublin z Chełmianką odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie (Al. Zygmuntowskie 5).


Komentarze