piątek, 7 czerwca 2019, 10:56

Ostatni mecz w sezonie. Motor podejmie Wiślan Jaśkowice

Sobotnie spotkanie z Wiślanami Jaśkowice rozegrane zostanie na stadionie OSiR w Zamościu (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W najbliższą sobotę (8 czerwca, godz. 17:00) żółto-biało-niebiescy rozegrają ostatni mecz w sezonie 2018/2019. W spotkaniu 34. kolejki III ligi gr. IV Motorowcy podejmą w Zamościu zespół Wiślan Jaśkowice.

Ze względu na odbywające się na Arenie Lublin Mistrzostwa Świata U-20 drużyna Motoru ostatnie mecze ligowe w sezonie 2018/2019 w roli gospodarza rozgrywa na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Przed dwoma tygodniami żółto-biało-niebiescy pokonali na zamojskim obiekcie walczącą o awans drużynę Podhala Nowy Targ 3:2. Tym razem Motorowcy zmierzą się z ekipą, która bije się o utrzymanie w III lidze gr. IV, Wiślanami Jaśkowice.

Walczący o wydostanie się ze strefy spadkowej piłkarze z Jaśkowic w ubiegłą środę rozegrali na wyjeździe zaległe spotkanie z drużyną Sokoła Sieniawa. Wiślanom nie udało się w tym meczu zdobyć żadnych punktów i do sobotniej potyczki z żółto-biało-niebieskimi przystąpią z przysłowiowym nożem na gardle. Aby myśleć o utrzymaniu w III lidze zawodnicy z województwa małopolskiego muszą pokonać Motor i liczyć na potknięcia drużyn znajdujących się wyżej w tabeli. O spełnienie obu warunków będzie jednak bardzo trudno.

W rundzie jesiennej żółto-biało-niebiescy zmierzyli się z Wiślanami w Skawinie, gdzie zespół z małopolski rozgrywa swoje domowe mecze ligowe. Spotkanie 17. kolejki III ligi gr. IV zakończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów. Gola dla Motoru w 34. minucie meczu zdobył Szymon Kamiński. Wyrównującą bramka padła w 70. minucie spotkania, a jej strzelcem był Krzysztof Szewczyk.

Mecz 34. kolejki III ligi gr. IV pomiędzy Motorem Lublin a Wiślanami Jaśkowice rozegrany zostanie w sobotę 8 czerwca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 8). Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie od godziny 14:00 w kasach biletowych stadionu.


Komentarze