czwartek, 13 czerwca 2019, 13:41

15-letni Dawid Brzozowski z profesjonalnym kontraktem

Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki i Dawid Brzozowski (fot. Tomasz Lewtak)

Profesjonalny kontrakt z Motorem Lublin podpisał w czwartek 15-letni Dawid Brzozowski. Dla wychowanka naszego klubu jest to pierwsza tego typu umowa w karierze.

Występujący na pozycji skrzydłowego Dawid Brzozowski urodził się 3 lipca 2003 roku. W rundzie wiosennej był podstawowym zawodnikiem drużyny juniorów młodszych naszego klubu. Wystąpił we wszystkich spotkaniach żółto-biało-niebieskich w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17, czterokrotnie trafiając do siatki rywali.

W ubiegłą sobotę Dawid Brzozowski w wieku 15 lat i 340 dni zadebiutował w pierwszej drużynie Motoru Lublin w meczu 34. kolejki III ligi gr. IV przeciwko Wiślanom Jaśkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-biało-niebieskich 4:3.

 
Moment debiutu Dawida Brzozowskiego w pierwszej drużynie Motoru Lublin:

Komentarze