poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:04

Przemysław Koszel nowym zawodnikiem żółto-biało-niebieskich

Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki oraz nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Przemysław Koszel (fot. Tomasz Lewtak)

21-letni pomocnik Przemysław Koszel został kolejnym letnim wzmocnieniem drużyny Motoru Lublin.

Urodzony 10 czerwca 1998 roku Przemysław Koszel jest wychowankiem Unii Hrubieszów. W swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej reprezentował barwy młodzieżowych drużyn Widoku Lublin oraz Stali Mielec. W sezonie 2016/2017 jako zawodnik zespołu juniorów starszych Motoru Lublin występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W tym samym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie żółto-biało-niebieskich w wygranym 2:0 meczu z Cosmosem Nowotaniec.

Latem 2017 roku przeniósł się z Motoru do III-ligowej Chełmianki. W zespole biało-zielonych wystąpił łącznie w 58 spotkaniach ligowych (50 razy wychodził w podstawowej jedenastce), strzelając 4 bramki. W ubiegłym sezonie zaliczył 11 asyst na boiskach III ligi. W czerwcu tego roku zdobył także z drużyną z Chełma Wojewódzki Puchar Polski, wpisując się w spotkaniu finałowym na listę strzelców.

Serdecznie witamy Przemka ponownie w Motorze Lublin, równocześnie życząc samych udanych występów w żółto-biało-niebieskich barwach!


Komentarze