czwartek, 11 lipca 2019, 20:28

Wracają rezerwy Motoru Lublin! Znamy rywali oraz terminarz

Na piłkarską mapę Lubelszczyzny wraca drugi zespół Motoru Lublin. Drużyna rezerw żółto-biało-niebieskich w sezonie 2019/2020 występować będzie w lubelskiej A klasie.

Podobnie jak w ostatnich latach, tak i w najbliższym sezonie lubelska A klasa podzielona będzie na trzy grupy. Rezerwy Motoru ulokowane zostały przez Lubelski Związek Piłki Nożnej w grupie II. Rywalami żółto-biało-niebieskich będą m.in. ekipy KS Drzewce, Wawelu Wąwolnica czy Żyrzyniaka Żyrzyn. Pierwsza kolejna sezonu 2019/2020 rozegrana zostanie 15 sierpnia, a w inauguracyjnym spotkaniu Motorowcy podejmować będą drugą drużynę minionych rozgrywek – zespół KS Drzewce.

Po raz ostatni rezerwy Motoru Lublin oglądać można było w sezonie 2016/2017. Występująca wówczas w IV grupie lubelskiej A klasy drużyna żółto-biało-niebieskich została po rundzie jesiennej wycofana z rozgrywek.

 
Skład lubelskiej A klasy (grupa II):

Amator Rososz-Leopoldów
Błękitni Dys
Draco Kowala
Gabaryty Dęblin
GLKS Michów
Hetman Gołąb
Kadet Lisów
KS Drzewce
KS Góra Puławska
LKS Skrobów
Motor II Lublin
Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
 


 
Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 rozgrywek lubelskiej A klasy (grupa II):
 
1. kolejka (15 sierpnia)

Wodniak Piotrawin-Łaziska – Amator Rososz-Leopoldów
Wilki Wilków – Żyrzyniak Żyrzyn
Wawel Wąwolnica – Draco Kowala
Motor II Lublin – KS Drzewce
GLKS Michów – LKS Skrobów
Kadet Lisów – Gabaryty Dęblin
KS Góra Puławska – Hetman Gołąb
Błękitni Dys – pauza

 
2. kolejka (17-18 sierpnia)

Gabaryty Dęblin – KS Góra Puławska
LKS Skrobów – Kadet Lisów
KS Drzewce – GLKS Michów
Draco Kowala – Motor II Lublin
Żyrzyniak Żyrzyn – Wawel Wąwolnica
Amator Rososz-Leopoldów – Wilki Wilków
Błękitni Dys – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Hetman Gołąb – pauza

 
3. kolejka (24-25 sierpnia)

Wilki Wilków – Błękitni Dys
Wawel Wąwolnica – Amator Rososz-Leopoldów
Motor II Lublin – Żyrzyniak Żyrzyn
GLKS Michów – Draco Kowala
Kadet Lisów – KS Drzewce
KS Góra Puławska – LKS Skrobów
Hetman Gołąb – Gabaryty Dęblin
Wodniak Piotrawin-Łaziska – pauza

 
4. kolejka (28 sierpnia)

LKS Skrobów – Hetman Gołąb
KS Drzewce – KS Góra Puławska
Draco Kowala – Kadet Lisów
Żyrzyniak Żyrzyn – GLKS Michów
Amator Rososz-Leopoldów – Motor II Lublin
Błękitni Dys – Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Wilki Wilków
Gabaryty Dęblin – pauza

 
5. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Wawel Wąwolnica – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Motor II Lublin – Błękitni Dys
GLKS Michów – Amator Rososz-Leopoldów
Kadet Lisów – Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska – Draco Kowala
Hetman Gołąb – KS Drzewce
Gabaryty Dęblin – LKS Skrobów
Wilki Wilków – pauza

 
6. kolejka (7-8 września)

KS Drzewce – Gabaryty Dęblin
Draco Kowala – Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn – KS Góra Puławska
Amator Rososz-Leopoldów – Kadet Lisów
Błękitni Dys – GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Motor II Lublin
Wilki Wilków – Wawel Wąwolnica
LKS Skrobów – pauza

 
7. kolejka (14-15 września)

Motor II Lublin – Wilki Wilków
GLKS Michów – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kadet Lisów – Błękitni Dys
KS Góra Puławska – Amator Rososz-Leopoldów
Hetman Gołąb – Żyrzyniak Żyrzyn
Gabaryty Dęblin – Draco Kowala
LKS Skrobów – KS Drzewce
Wawel Wąwolnica – pauza

 
8. kolejka (21-22 września)

Draco Kowala – LKS Skrobów
Żyrzyniak Żyrzyn – Gabaryty Dęblin
Amator Rososz-Leopoldów – Hetman Gołąb
Błękitni Dys – KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Kadet Lisów
Wilki Wilków – GLKS Michów
Wawel Wąwolnica – Motor II Lublin
KS Drzewce – pauza

 
9. kolejka (28-29 września)

GLKS Michów – Wawel Wąwolnica
Kadet Lisów – Wilki Wilków
KS Góra Puławska – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Hetman Gołąb – Błękitni Dys
Gabaryty Dęblin – Amator Rososz-Leopoldów
LKS Skrobów – Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce – Draco Kowala
Motor II Lublin – pauza

 
10. kolejka (5-6 października)

Żyrzyniak Żyrzyn – KS Drzewce
Amator Rososz-Leopoldów – LKS Skrobów
Błękitni Dys – Gabaryty Dęblin
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Hetman Gołąb
Wilki Wilków – KS Góra Puławska
Wawel Wąwolnica – Kadet Lisów
Motor II Lublin – GLKS Michów
Draco Kowala – pauza

 
11. kolejka (12-13 października)

Kadet Lisów – Motor II Lublin
KS Góra Puławska – Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb – Wilki Wilków
Gabaryty Dęblin – Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Skrobów – Błękitni Dys
KS Drzewce – Amator Rososz-Leopoldów
Draco Kowala – Żyrzyniak Żyrzyn
GLKS Michów – pauza

 
12. kolejka (19-20 października)

Amator Rososz-Leopoldów – Draco Kowala
Błękitni Dys – KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska – LKS Skrobów
Wilki Wilków – Gabaryty Dęblin
Wawel Wąwolnica – Hetman Gołąb
Motor II Lublin – KS Góra Puławska
GLKS Michów – Kadet Lisów
Żyrzyniak Żyrzyn – pauza

 
13. kolejka (26-27 października)

KS Góra Puławska – GLKS Michów
Hetman Gołąb – Motor II Lublin
Gabaryty Dęblin – Wawel Wąwolnica
LKS Skrobów – Wilki Wilków
KS Drzewce – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Draco Kowala – Błękitni Dys
Żyrzyniak Żyrzyn – Amator Rososz-Leopoldów
Kadet Lisów – pauza

 
14. kolejka (2-3 listopada)

Błękitni Dys – Żyrzyniak Żyrzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Draco Kowala
Wilki Wilków – KS Drzewce
Wawel Wąwolnica – LKS Skrobów
Motor II Lublin – Gabaryty Dęblin
GLKS Michów – Hetman Gołąb
Kadet Lisów – KS Góra Puławska
Amator Rososz-Leopoldów – pauza

 
15. kolejka (9-10 listopada)

Hetman Gołąb – Kadet Lisów
Gabaryty Dęblin – GLKS Michów
LKS Skrobów – Motor II Lublin
KS Drzewce – Wawel Wąwolnica
Draco Kowala – Wilki Wilków
Żyrzyniak Żyrzyn – Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Rososz-Leopoldów – Błękitni Dys
KS Góra Puławska – pauza

Tagi:
Komentarze