poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 14:52

Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz 3. kolejki III ligi gr. IV, w którym żółto-biało-niebiescy zmierzą się z drużyną Orląt Radzyń Podlaski (niedziela, 18 sierpnia, godz. 19:00, Arena Lublin).

Ważną informacją jest fakt, iż ceny biletów w przedsprzedaży w porównaniu z sezonem 2018/2019 nie uległy zmianie, natomiast ceny wejściówek w dniu meczu zostały podwyższone. Ma to na celu zachęcenie kibiców do wcześniejszego nabywania biletów w niższych cenach, a co za tym idzie, zmniejszenie kolejek przed kasami na stadionie w dniu meczowym.
 

    Bilety na mecz nabywać można:

  • online na stronie bilety.motorlublin.eu;
  • w siedzibie klubu na Arenie Lublin – od poniedziałku do środy w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek w godz. 9:30-18:30;
  • w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;
  • w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dniu meczu od godz. 10:00.

 
Przypominamy, iż ceny biletów w przedsprzedaży są niższe, niż ceny wejściówek w dniu meczu.
 


 
Cennik biletów na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski:

Przedsprzedaż biletów kończy się w dniu poprzedzającym dany mecz. W dniu meczu obowiązują wyższe ceny biletów.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić bilet na dowolny sektor (poza sektorami VIP i Premium) za 2 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 5 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Bilet VIP upoważnia do wjazdu na parking VIP oraz do wejścia do sali restauracyjnej trybuny VIP, gdzie dostępny jest bezpłatny catering.

Osoby, które wybierają się na mecz Motoru na Arenie Lublin po raz pierwszy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 5 zł (poza sektorami VIP i Premium).

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy.

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży wchodzą na mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin za 2 zł od osoby (wejście na sektor Rodzinny F2). Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można pod tym linkiem.

 


Wyświetl większą mapę
 


 
Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną 2019. Więcej szczegółów na stronie motorlublin.eu/karnety.


Komentarze