sobota, 17 sierpnia 2019, 16:39

Domino’s Pizza dołącza do grona Partnerów Motoru Lublin

Nowym Partnerem naszego klubu została pizzeria Domino’s Pizza mieszcząca się przy ul. Ametystowej 1 w Lublinie.

Pierwszą w Polsce pizzerię Domino’s otworzono 28 lutego 2011 roku w Warszawie, przy ulicy Bukowińskiej 26c i wciąż otwierane są nowe lokale. Domino’s Pizza zaprasza codziennie na pyszną pizzę ze świeżych składników najwyższej jakości pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wyrabiane z najlepszej mąki ciasto dojrzewa 48 godzin, aby równo wyrosło, nabrało niepowtarzalnego smaku i złotobrązowego koloru. Każda pizza tworzona jest z przestrzeganiem ścisłych zasad i receptur. Pizza trafia zawsze do rąk klientów gorąca, w przeciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa kierowców Domino’s Pizza.
 

Lubelski lokal Domino’s Pizza znajduje się przy ul. Ametystowej 1 (Dzielnica Czuby). Pizzeria oferuje dostawę do klienta. Zamówienia składać można telefonicznie pod nr tel. 81 464 73 01 lub za pośrednictwem strony internetowej www.dominospizza.pl.
 

– Uwielbiamy pizzę, dlatego przykładamy się do jej przygotowania, chcemy być z niej dumni. Od lat w Domino’s Pizza bijemy rekordy w przygotowywaniu i dostarczaniu pizzy – ale nigdy nie dzieje się to kosztem jej jakości. Pizza nas fascynuje, inspiruje, intryguje – jesteśmy jej całkowicie oddani, co doceniają konsumenci oraz eksperci na całym świecie. W Domino’s Pizza wiemy, że najsmaczniejsza pizza może powstać tylko wtedy, kiedy przygotowana jest z wyśmienitych składników. Do wyrobu naszej pizzy wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, staranie dobieramy naszych dostawców mąki do ciasta, pomidorów, mięsa i sera – dbamy o każdy szczegół. Współpracujemy tylko z najlepszymi, ponieważ mocno wierzymy w to, że najlepsza pizza zaczyna się od najlepszych składników. W naszych pizzeriach nie mamy nic do ukrycia. Wręcz przeciwnie! W każdym z nich znajduje się „Pizza Theatre” dzięki któremu chwalimy się tym co mamy najlepsze – tak o Domino’s Pizza przeczytać można na stronie internetowej firmy.

 
Domino’s Pizza Lublin
ul. Ametystowa 1
tel. 81 464 73 01

facebook.com/DominosPizzaPolska
www.dominospizza.pl
 

Wyświetl większą mapę
 


Komentarze