Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
sobota, 24 sierpnia 2019, 14:44

Wejściówki na spotkania z Podhalem i Wólczanką już w przedsprzedaży. Kup bilety online na dwa mecze w promocji!

Równolegle do przedsprzedaży wejściówek na środowy mecz z Podhalem prowadzona jest już także dystrybucja biletów na spotkanie z Wólczanką Wólka Pełkińska (niedziela, 1 września, godz. 18:00, Arena Lublin). Kupując online jednorazowo wejściówki na oba mecze zaoszczędzić można do 30% na drugim bilecie!
 

    Bilety nabywać można:

  • online na stronie bilety.motorlublin.eu;
  • w siedzibie klubu na Arenie Lublin – codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek i piątek w godz. 9:30-18:30;
  • w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;
  • w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dniu meczu od godz. 10:00.

 
Przypominamy, iż ceny biletów w przedsprzedaży są niższe, niż ceny wejściówek w dniu meczu.

Wciąż także trwa sprzedaż karnetów na jesienne mecze żółto-biało-niebieskich. Szczegółowe informacje o stałych wejściówkach znaleźć można na stronie motorlublin.eu/karnety.
 


 
Osoby, które zdecydują się na jednorazowy zakup online wejściówek na oba mecze zaoszczędzić mogą do 30% na drugim bilecie! Promocja obowiązuje jedynie w internetowym systemie sprzedaży biletów – bilety.motorlublin.eu. Z promocji wyłączone są wejściówki na sektor VIP.

Promocyjne wejściówki nabywać będzie można do wtorku (27 sierpnia) do godziny 23:59.
 


 

Przy okazji środowego meczu z Podhalem Nowy Targ prowadzona będzie zbiórka artykułów szkolnych oraz przemysłowych dla Domu Dziecka „Pogodny Dom” w Lublinie.

 
Zbierać będziemy:

  • artykuły szkolne – zeszyty (60 kartkowe), bloki rysunkowe, długopisy, ołówki, kredki, gumki, temperówki, cyrkle, nożyczki, notesy, bruliony, teczki, piórniki, plecaki, okładki – w tym okładki na książki oraz inne przybory szkolne niezbędne do nauki;
  • artykuły przemysłowe – proszki do prania, płyny do podłóg, płyny do naczyń, tabletki do zmywarek, szczoteczki i pasty do mycia zębów (oprócz dziecięcych), mydła, szampony i odżywki do włosów, żele pod prysznic, dezodoranty kulkowe lub w sztyfcie, chusteczki jednorazowe (pojedyncze, pakowane po 100), środki czyszczące do kuchni, łazienek oraz toalet itp.

 
Zbiórka prowadzona będzie przy wszystkich wejściach na stadion – za kołowrotami oraz przy recepcji w holu głównym trybuny VIP stać będą wolontariusze, którzy przyjmować będą przynoszone przez kibiców dary.

 
Więcej informacji na temat samej placówki „Pogodny Dom” znaleźć można na stronie internetowej www.pogodnydom.lublin.eu.

 
Centrum Administracyjne „Pogodny Dom”
Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze Rodzinka I-VI

ul. Pogodna 31
20-337 Lublin


Komentarze