Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 14:03

Zbiórka artykułów szkolnych i przemysłowych dla „Pogodnego Domu” podczas środowego meczu z Podhalem

Przy okazji środowego meczu z Podhalem Nowy Targ (28 sierpnia, godz. 19:00, Arena Lublin) prowadzona będzie zbiórka artykułów szkolnych oraz przemysłowych dla Domu Dziecka „Pogodny Dom” w Lublinie.

 
Zbierać będziemy:

  • artykuły szkolne – zeszyty (60 kartkowe), bloki rysunkowe, długopisy, ołówki, kredki, gumki, temperówki, cyrkle, nożyczki, notesy, bruliony, teczki, piórniki, plecaki, okładki – w tym okładki na książki oraz inne przybory szkolne niezbędne do nauki;
  • artykuły przemysłowe – proszki do prania, płyny do podłóg, płyny do naczyń, tabletki do zmywarek, szczoteczki i pasty do mycia zębów (oprócz dziecięcych), mydła, szampony i odżywki do włosów, żele pod prysznic, dezodoranty kulkowe lub w sztyfcie, chusteczki jednorazowe (pojedyncze, pakowane po 100), środki czyszczące do kuchni, łazienek oraz toalet itp.

 
Zbiórka prowadzona będzie przy wszystkich wejściach na stadion – za kołowrotami oraz przy recepcji w holu głównym trybuny VIP stać będą wolontariusze, którzy przyjmować będą przynoszone przez kibiców dary.

 
Więcej informacji na temat samej placówki „Pogodny Dom” znaleźć można na stronie internetowej www.pogodnydom.lublin.eu.

 
Centrum Administracyjne „Pogodny Dom”
Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze Rodzinka I-VI

ul. Pogodna 31
20-337 Lublin


Komentarze