czwartek, 7 listopada 2019, 15:15

Wąsacze na Hetmana za Piątaka!

W ramach trwającej w listopadzie akcji Movember mamy dla Was niespodziankę! Wszyscy kibice, którzy zapuszczą wąsy będą mogli kupić bilet na mecz z Hetmanem Zamość w promocyjnej cenie!

Każdy kibic, który włączy się do akcji Movember i przy zakupie biletu będzie mógł pochwalić się swoimi wąsami za wejściówkę na spotkanie Motoru Lublin z Hetmanem Zamość (sobota, 16 listopada, godz. 17:00, Arena Lublin) zapłaci tylko 5 zł! Promocja obowiązywać będzie tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży: w siedzibie klubu, w Lombardach Amsterdam oraz w kasach biletowych na stadionie w dniu meczu. Promocyjną wejściówkę nabyć można będzie na sektory F, H oraz I.
 


 

Oprócz tańszych biletów dla „wąsaczy” na mecz z Hetmanem przygotowujemy dla Was wspólnie z MOSiR Lublin jeszcze jedną niespodziankę! O szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu.
 


 
Movember to nie tylko edukacja, ale też wydarzenia z badaniami w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju. W Lublinie bezpłatne badania prowadzone będą 30 listopada w Centrum Handlowym Vivo! Tego dnia można będzie skorzystać z bezpłatnych badań USG jąder (dla mężczyzn poniżej 45 lat) oraz badań PSA pod kątem zmian w prostacie (dla mężczyzn mających 45 lat lub więcej). Żadne z badań nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Badania są bezbolesne i nieinwazyjne.

30 listopada 2019 – Vivo! Lublin
10:00-14:00 oraz 14:30-19:00
Aleja Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin

Więcej szczegółów na temat akcji Movember oraz samych badań znaleźć można na stronie internetowej https://www.movember.org.pl/2019/09/harmonogram-2019.html.

 

https://www.movember.org.pl/

Tagi:
Komentarze