środa, 20 listopada 2019, 15:51

Domino’s Pizza Partnerem Meczu Motor Lublin – Stal Kraśnik!

Jest nam miło poinformować, że pizzeria Domino’s Pizza mieszcząca się przy ul. Ametystowej 1 została Partnerem Meczu Motor Lublin – Stal Kraśnik.

Lubelski lokal Domino’s Pizza znajduje się przy ul. Ametystowej 1 (Dzielnica Czuby). Pizzeria oferuje dostawę do klienta. Zamówienia składać można telefonicznie pod nr tel. 81 464 73 01 lub za pośrednictwem strony internetowej www.dominospizza.pl.
 

Domino’s Pizza zaprasza codziennie na pyszną pizzę ze świeżych składników najwyższej jakości pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wyrabiane z najlepszej mąki ciasto dojrzewa 48 godzin, aby równo wyrosło, nabrało niepowtarzalnego smaku i złotobrązowego koloru. Każda pizza tworzona jest z przestrzeganiem ścisłych zasad i receptur. Pizza trafia zawsze do rąk klientów gorąca, w przeciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa kierowców Domino’s Pizza.
 

– Uwielbiamy pizzę, dlatego przykładamy się do jej przygotowania, chcemy być z niej dumni. Od lat w Domino’s Pizza bijemy rekordy w przygotowywaniu i dostarczaniu pizzy – ale nigdy nie dzieje się to kosztem jej jakości. Pizza nas fascynuje, inspiruje, intryguje – jesteśmy jej całkowicie oddani, co doceniają konsumenci oraz eksperci na całym świecie. W Domino’s Pizza wiemy, że najsmaczniejsza pizza może powstać tylko wtedy, kiedy przygotowana jest z wyśmienitych składników. Do wyrobu naszej pizzy wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, staranie dobieramy naszych dostawców mąki do ciasta, pomidorów, mięsa i sera – dbamy o każdy szczegół. Współpracujemy tylko z najlepszymi, ponieważ mocno wierzymy w to, że najlepsza pizza zaczyna się od najlepszych składników. W naszych pizzeriach nie mamy nic do ukrycia. Wręcz przeciwnie! W każdym z nich znajduje się „Pizza Theatre” dzięki któremu chwalimy się tym co mamy najlepsze – tak o Domino’s Pizza przeczytać można na stronie internetowej firmy.

 
Domino’s Pizza Lublin
ul. Ametystowa 1
tel. 81 464 73 01

facebook.com/DominosPizzaPolska
www.dominospizza.pl
 

Wyświetl większą mapę
 


Komentarze