wtorek, 26 listopada 2019, 14:41

Ostatnie dni konkursu na projekt koszulki Motoru Lublin!

Wszystkim kibicom przypominamy o trwającym konkursie na projekt koszulki meczowej na 70-lecie istnienia klubu Motor Lublin! Na Wasze propozycje czekamy do końca miesiąca.

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć projekt koszulki meczowej. Projekt przygotować można odręcznie na papierze, bądź też w formie elektronicznej. Każdy projekt powinien przedstawiać zarówno przód, jak i tył koszulki. W projekcie należy uwzględnić miejsca, w których umieszczane są zwyczajowo logotypy parntnerów klubu (przód koszulki, rękawki, miejsce pod numerem z tyłu). Przy projektowaniu koszulki można wykorzystać szablon, który dostępny jest do pobrania poniżej.
 

[Pobierz szablon koszulki w .png]


 
Projekty przesyłać można mailowo na adres: koszulka@motorlublin.eu, drogą pocztową: Motor Lublin S.A., ul. Stadionowa 1, 20-405 Lublin (z dopiskiem „Projekt koszulki”), bądź też składać osobiście w siedzibie klubu. Jedna osoba może przedstawić maksymalnie 3 wzory koszulek.

Na Wasze projekty czekamy do końca listopada br.

Zwycięzca konkursu nagrodzony zostanie koszulką meczową Motoru Lublin z podpisami zawodników, a jego projekt będzie bazą do przygotowania nowego kompletu strojów na rok 2020 (klub zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w projekcie). Autorzy projektów, które zajmą 2. i 3. miejsce, otrzymają od nas karnet na rundę wiosenną 2020 (dla siebie lub wybranej osoby).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie!


Komentarze