Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 22 stycznia 2020, 20:49

Spotkania z historią Polski dla młodych Motorowców w ośrodku Kibice Razem

Jak co roku w okresie ferii zimowych w Ośrodku Kibice Razem Motor Lublin odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także spotkania z zawodnikami naszego klubu. Podczas tegorocznych ferii kibice wspólnie z lubelskim oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej przygotowali dla młodych Motorowców garść materiałów edukacyjnych dotyczących historii Polski.

Goszczący w ośrodku Kibice Razem przedstawiciele lubelskiego oddziału IPN podczas spotkań z poszczególnymi rocznikami Akademii Motoru prezentują filmy edukacyjne dotyczące m.in. II wojny światowej oraz historii Misia Wojtka, który ramię w ramię z Polakami walczył w bitwie o Monte Cassino. Nie brakuje także gier planszowych oraz puzzli poświęconych tematyce historycznej, przy których młodzi piłkarze mogą poszerzać swoją wiedzę o dziejach Polski. Do dyspozycji zawodników Akademii jest także stół do piłkarzyków oraz rzutki, dzięki czemu na spotkaniach z historią nie brakuje również rywalizacji i zabawy.

fot. Tomasz Lewtak

Komentarze