Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
piątek, 7 lutego 2020, 09:49

Z karnetami innych drużyn taniej!

W ramach sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 Motor Lublin przygotował specjalną zniżkę dla osób, które sympatyzują z innymi dyscyplinami i posiadają karnety na ich mecze.

Każdy, kto jest w posiadaniu aktualnego karnetu na ligowe mecze drużyny z Lublina i chciałby kupić karnet na spotkania Motoru, teraz może zrobić to taniej.

Cena karnetu dla Was obejmuje zniżkę 20 złotych od cen pierwotnych. Promocja obowiązuje tylko w przypadku zakupu karnetów normalnych oraz ulgowych.

Aby taniej kupić karnet na domowe mecze Motoru Lublin wystarczy przyjść do siedziby klubu (Arena Lublin, ul. Stadionowa 1) i okazać karnet z innej dyscypliny. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.

Tagi:
Komentarze