środa, 19 lutego 2020, 11:05

Motor Lublin gra razem z BETFAN!

Z przyjemnością pragniemy Was poinformować o tym, że rozpoczęliśmy współpracę z legalnym polskim bukmacherem BETFAN. W jej ramach dołączyliśmy do programu partnerskiego firmy, a nasi kibice mogą korzystać ze specjalnej promocji!

Jeżeli chcecie wesprzeć nasze działania, to możecie to zrobić, grając w BETFAN i rejestrując się na stronie tego legalnego polskiego bukmachera, klikając w baner, który umieściliśmy na stronie głównej lub w link poniżej. Jeśli zaś zarejestrujecie się z kodem promocyjnym MOTOR, otrzymacie zakład bez ryzyka do 100 zł! Oznacza to, że jeśli Wasz pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymacie zwrot kwoty na konto główne – będziecie mogli grać nią dalej lub bez przeszkód ją wypłacić.
 

Kliknij i zarejestruj się w BETFAN!

 
Nasz nowy partner wystartował w 2019 roku. Znakiem charakterystycznym BETFAN jest jego ambasador – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski. Poza tym firma charakteryzuje się tym, że ma dla swoich Graczy specjalne promocje i nowoczesne rozwiązania, których nie było na polskim rynku legalnych bukmacherów. Wkrótce można się spodziewać kolejnych owoców naszej współpracy.

Tagi:

Komentarze