piątek, 26 czerwca 2020, 13:19

Motor Lublin z licencją na grę w II lidze

25 czerwca 2020 roku, na posiedzeniu plenarnym Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski klubów II-ligowych o przyznanie licencji na udział w rozgrywkach II ligi w sezonie 2020/2021. Informujemy, że w gronie klubów z pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem licencyjnym znalazł się Motor Lublin.

Komisja licencyjna przyznała Motorowi licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach II ligi na stadionie Areny Lublin z nadzorem infrastrukturalnym.
Cieszymy się z otrzymanej licencji. Tak, jak mówiłem wcześniej w wielu wywiadach, Motor Lublin ma stabilną sytuację finansową. Ze względu na przedłużający się stan epidemii wszystkie kluby biorące udział w procesie licencyjnym zostały objęte nadzorem finansowym, ale pod tym względem nie ma powodu do obaw. Natomiast jeśli o chodzi o nadzór infrastrukturalny, to wynika on z konieczności zadaszenia boksu dla noszowych, przygotowania regulaminu depozytu oraz wyznaczenia i oznakowania miejsc parkingowych dla przedstawicieli VIP drużyn gości. Chciałbym podkreślić, że zgodnie z zapewnieniem, wszystkie wymienione rzeczy zostaną przygotowane przez operatora stadionu przed startem rozgrywek – mówi Paweł Majka, prezes Motoru Lublin.
Tagi:

Komentarze