poniedziałek, 27 lipca 2020, 09:50

Sławomir Duda: Zabrakło nam wykończenia akcji

W półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski Motor Lublin uległ Chełmiance Chełm po rzutach karnych. Po końcowym gwizdku porozmawialiśmy z pomocnikiem żółto-biało-niebieskich Sławomirem Dudą.

Każda porażka i każde odpadnięcie z Pucharu Polski boli, bo wiadomo, że jest to fajna przygoda. Szkoda, że zakończyliśmy ją na tym etapie. Myślę, że w meczu z Chełmianką Chełm zabrakło nam wykończenia akcji. Mieliśmy okazje do tego, aby otworzyć wynik spotkania, jednak ich nie wykorzystaliśmy. Trzeba przyznać, że szwankuje nam jeszcze technika wykończenia sytuacji, do których dochodzimy. Musimy nad tym popracować, ponieważ w lidze nie możemy sobie pozwolić na takie błędy. Cieszy na pewno to, że dochodzimy do tych sytuacji, ale przed nami jeszcze wiele pracy. Jeśli chodzi o rzuty karne, to jest to loteria. W nich po prostu nie dopisało nam szczęście – powiedział po meczu z Chełmianką Chełm Sławomir Duda.

W krótkim czasie rozegraliśmy dwa mecze o stawkę, a dawno tego nie było. Odpadliśmy z Pucharu Polski, jednak przed nami ciąg dalszy przygotowań do rozgrywek ligowych. Czas leci szybko. Niedawno wróciliśmy do wspólnych zajęć, a za nami już półmetek przygotowań. Zobaczymy, co przyniesie II liga – zakończył zawodnik.


Komentarze