Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(od poniedziałku do czwartku 29.05.-01.06. w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek 02.06. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
plakat grafika
Aktualności | 3 godziny temu

Serdecznie zachęcamy do pobrania plakatu meczowego Motoru Lublin zapraszającego na sobotnie spotkanie z Unią Tarnów (3 czerwca br., godz. 16:30, Arena Lublin).

Dzień Dziecka z Motorem Lublin
Aktualności
IMG_7886
Aktualności | 12 godzin temu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz 32. kolejki III ligi: Motor Lublin – Unia Tarnów (sobota, 3 czerwca br., godz. 16:30, Arena Lublin).

W rozegranym w kwietniu w Lublinie meczu pomiędzy obiema drużynami również padł bezbramkowy remis (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
Juniorzy | 1 dzień temu

W meczu 12. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych Motor Lublin zremisował w Kielcach z miejscową Koroną 0:0.

Po dzisiejszym zwycięstwie nad Resovią żółto-biało-niebiescy przesunęli się na 7. miejsce w ligowej tabeli (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
Juniorzy | 1 dzień temu

W spotkaniu 29. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Motor Lublin pokonał na własnym boisku zespół Resovii 3:1.

dzien dziecka
Aktualności | 3 dni temu

W sobotę 3 czerwca przed ostatnim domowym meczem Motoru na Arenie Lublin w tym sezonie klub wspólnie z ośrodkiem Kibice Razem Motoru Lublin organizuje na stadionie Dzień Dziecka dla najmłodszych kibiców żółto-biało-niebieskich.

maxresdefault
Motor TV | 3 dni temu

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Kamilem Stachyrą, która przeprowadzona została po zakończeniu pucharowego spotkania z Lublinianką.