Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin (od poniedziałku do środy w godz. 10:00-16:30 oraz w czwartek w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Pierwotnie mecz Motoru z Avią miał się odbyć w sobotę 6 maja (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
III liga | 9 godzin temu

Znana jest już nowa data rozegrania meczu 28. kolejki III ligi pomiędzy Motorem Lublin i Avią Świdnik.

Aktualności
IMG_7886
Aktualności | 13 godzin temu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na piątkowe spotkanie Motoru Lublin z MKS Trzebinia/Siersza (28 kwietnia br., godz. 19:00, Arena Lublin).

maxresdefault (1)
Motor TV | 18 godzin temu

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Kamilem Stachyrą, przeprowadzonego po zakończeniu sobotniego spotkania Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów.

maxresdefault
Motor TV | 18 godzin temu

Zapraszamy do obejrzenia pomeczowej konferencji prasowej z udziałem szkoleniowców obu drużyn: Marcina Sasala (Motor) i Bohdana Bławackiego (Stal).

maxresdefault
Motor TV | 1 dzień temu

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z bramkarzem Motoru Lublin, Pawłem Sochą, przeprowadzonej po zakończeniu sobotniego spotkania ze Stalą Rzeszów.

Juniorzy Młodsi po zwycięstwie nad AP 21 Kraków awansowali na 2. miejsce w ligowej tabeli (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
Juniorzy | 2 dni temu

Obu drużynom juniorskim Motoru udało się wczoraj przywieźć do Lublina punkty zdobyte w wyjazdowych meczach ligowych.