Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek 29.05 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
III liga | 18 godzin temu

Piłkarze Motoru Lublin w sobotę wybiorą się do Chełma, gdzie w ramach 30. kolejki III ligi rozegrają mecz z miejscową Chełmianką. W meczu z biało-zielonymi ważniejsza od formy sportowej będzie forma psychiczna.

Aktualności
Aktualności | 2 dni temu

W poszanowaniu prawa do prywatności naszych Kibiców oraz w trosce o bezpieczeństwo przekazanych nam danych, publikujemy komunikat klubu ws. nowych przepisów o ochronie osób fizycznych w zw. z przetwarzaniem danych osobowych.

Juniorzy | 3 dni temu

Trener reprezentacji Polski do lat 15, Marcin Dorna, ogłosił kadrę na zgrupowanie konsultacyjne w Grodzisku Wielkopolskim (4-8 czerwca 2018). Wśród powołanych zawodników jest Miłosz Pacek, gracz drużyny trampkarzy starszych Motoru Lublin, będącej liderem tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Galerie | 3 dni temu

Piłkarze Motoru odwiedzili w środę uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie. Zajęcia poprowadzili Konrad Nowak, Szymon Kamiński, Konrad Kasolik i Andrzej Sobieszczyk.

III liga | 5 dni temu

Rada Nadzorcza klubu Motor Lublin S.A. zobowiązała Prezesa Zarządu Leszka Bartnickiego do pełnienia swojej funkcji do końca rozgrywek sezonu piłkarskiego 2017/2018.

Aktualności | 5 dni temu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz 31. kolejki III ligi: Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska (środa, 30 maja, godz. 19:00, Arena Lublin).