Prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki i nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Marcin Burkhardt (fot. Tomasz Lewtak)
Aktualności | 6 godzin temu

Motor Lublin pozyskał pierwszego zawodnika przed rundą wiosenną. Nowym graczem naszej drużyny został Marcin Burkhardt!

Aktualności
01
Aktualności | 10 godzin temu

Do sprzedaży w siedzibie klubu mieszczącej się na Arenie Lublin trafiły kalendarze biznesowe Motoru na rok 2018.

DSC_0096
Aktualności | 1 dzień temu

Trener bramkarzy Motoru Lublin Arkadiusz Onyszko odwiedził dzieci odbywające leczenie w Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Voucher zdjęcie
Aktualności | 2 dni temu

Czy pod choinkę można podarować… emocje? Oczywiście! Kup voucher karnetowy na mecze Motoru i sprezentuj bliskiej osobie gorączkę piłkarskich przeżyć na spotkaniach najlepszej drużyny piłkarskiej w Lublinie!

Na zdjęciu Szymon Rak (w środku) z prezesem Motoru Lublin Leszkiem Bartnickim (z prawej) oraz Michałem Minorowskim z firmy Duńczyk (z lewej) (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
Aktualności | 3 dni temu

Młody zawodnik Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin, Szymon Rak, podpisał z naszym klubem swój pierwszy profesjonalny kontrakt w karierze. Ciężką pracę napastnika docenił nasz sponsor, firma Przewóz Osób i Towarów Duńczyk, który podjął decyzję o finansowaniu umowy Szymona.

motor-lublin
Aktualności | 4 dni temu

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej przekazał ramowy terminarz rozgrywek IV grupy III ligi w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Motor Lublin wznowi grę po zimowej przerwie domowym meczem z Podhalem Nowy Targ, który odbędzie się w weekend 10-11 marca na Arenie Lublin. Sezon zaś zakończymy w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie 16-17 czerwca zagramy z miejscowym KSZO.