Pierwsza porażka wiosny

09/05/2021

Pierwsza porażka naszych juniorów młodszych stała się faktem. "Motorowcy" w ramach Centralnej Ligi Juniorów ulegli u siebie zespołowi AP TOP54 Biała Podlaska 3:4.

Mecz już od pierwszego gwizdka był bardzo zacięty. Podopieczni Kamila Skowrona otworzyli wynik już w 6. minucie. Proste błędy w obronie sprawiły jednak, że goście szybko strzelili dwie bramki i wyszli na prowadzenie. Wyrównanie przyszło tuż przed końcem pierwszej połowy i tak oba zespoły schodziły do szatni przy wyniku 2:2.

Druga część meczu miała praktycznie identyczny przebieg. Na początku prowadzenie Motoru, kilkanaście minut później - piłkarzy z Białej Podlaskiej. Na kolejne wyrównanie żółto-biało-niebieskim tym razem już nie wystarczyło czasu. "Motorowcy" musieli pogodzić się ze stratą punktów.

- Jeśli chcemy wygrywać, to nie możemy popełniać prostych błędów - mówi Kamil Skowron. - Pierwsza porażka musiała kiedyś przyjść. Bardzo bolą jednak proste błędy. Byliśmy lepsi pod względem piłkarskim, ale trudno jest to potwierdzić jeśli gra się w ten sposób w defensywie. To na pewno nie powinno się zdarzyć, ale staramy się wyciągać wnioski i rozwijać się w każdym meczu - dodaje szkoleniowiec.

Juniorzy młodsi kolejny mecz zagrają 15 maja na wyjeździe przeciwko Cracovii.

Motor Lublin - AP TOP54 Biała Podlaska 3:4 (2:2)
Bramki dla Motoru: Tracz 6, Sypeń 44, Lemiecha 65

Motor: Chabrowski - Złomańczuk (45 Lemiecha), Sypeń, Nasalski (46 Gede), Wojtowicz, Pytka, Kutyła, Tracz (68 Szabłowski), Wizło (72 Donda), Łopuszyński, Jakubaszek (87 Miszta)